Professional Hi-Fi Sales

SİGMA HAKKINDA

Değerli ses profesyonelleri ve amatörleri, müzikseverler, sevgili dostlar,

Ses teknolojisinde güvenirliliği ve amaca uygun çözüm üretimini ilke edinerek, 23 Ekim 1995 tarihinde Ankara'da kurduğumuz Sigma, kurulduğu günden beri, sizlere yüksek nitelikli hi-fi stereo müzik kurulumları ve bileşenleri sağlamayı sürdürdü. Aynı ilkeler doğrultusunda müzik yayın, acil çağrı, anons ve seslendirme sistemleri ile, yayın ve kurgu stüdyoları konularında proje, danışmanlık ve kurulum hizmetleri konusunda da başarı ile çalıştı. Alanlarında uluslararası saygınlık görmüş bir çok üreticinin Türkiye temsilciliği/dağıtımcılığını da üstlenen işletmemiz, ülkemizdeki yasal alışveriş ve işkolu düzenlemeleri ile uluslararası anlaşmalar çerçevesinde yürürlükte olan yasalara bağlı olarak, tüm yükümlülüklerini yerine getirerek çalışmalarını sürdürdü.

Bizler öncelikli olarak, alışveriş ve gönençten çok, müziği daha iyi dinleyebilme peşinde koşan, “iflah olmaz” müzik ve ses sistemleri elektroniği düşkünü ortaklardık. İşimiz, bizim için bir “iş” olmaktan çok, “meraklı” ve bilgili olduğumuz konularda, mühendislik bilgi birikimimizi paylaşmak, çoğu kez başkalarının bulaşmak istemediği, kazancı düşük ama özel çözümler gerektiren profesyonel projeleri üstlenmek, gerektiğinde müzik dostlarıyla birlikte hoşça zaman geçirmek, bilgi dağarımızı genişletmek, kendi dağarımızdakileri aktarmak, özetle paylaşma coşkusu yaşamaktı. Bu süreçte bizleri tanıyanlar, umuyoruz ki, yaklaşımlarımızı değerlemişlerdir, ve bizler onlara sonsuz teşekkürler ediyoruz.

Ve ne yazık ki, artık sizlere, hoşça kalınız, deme zamanı geldi…

İşkolumuzda ve ilgili tüm alanlarda, ülkemizde ve yerküremizde sürmekte olan varlıkbilimsel ve toplumsal olaylar ve bu çerçevede algılanan baskılar, başından beri hiç vazgeçmediğimiz çalışma ilkelerimiz, ne yazık ki, bizi böyle bir karar verme aşamasına getirdi.

Bizimle çalışan - çalışmayan, bizden alışveriş eden - etmeyen, çalışma ilkelerimizi beğenen – beğenmeyen veya onaylayan – onaylamayan herkese, tüm müzik düşkünü ve ses sistemleri uğraşırlarına, ilgili kurum ve yetkililerine, bugüne kadarki çalışmalarımızın olmazsa olmazı iş ortaklarımız ve altyüklenicilerimize, sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ağ sayfalarımızı, kurumsal olamamakla birlikte, artık kişisel son stok satışları ile ilgili duyuruları izleyebilmeniz için, canlı ve güncel tutmayı sürdüreceğiz.

Esenlik ve mutluluklar diliyoruz.

Sigma Elektronik Sanayi İç ve Dış Ticaret Ltd Şti.

Ankara – Türkiye

Mayıs 2019


Profesyonel  |  Hi-Fi   |  2.el/İndirimli
Ana Sayfa  |  Haberler  |  Erişim  |  Bağlantılar

Ana Sayfa News Erişim Links